zdroj QUINT5 - 2939069 - PS-230AC/24DC/5A .. použitý/used
Katalogové číslo:
QUINT5-2939069-used
použitý, z demontáže, záruka na otestování
(bez DPH:
ks
Skladem:
3 ks
Viděli jste
Koupit
servomotor HSM60, starší, z demontáže .. cena na dotaz / price on request
3RH2131-1BB40 - Pomocný stykač Siemens 24Vdc .. cena na dotaz / price on request
CA2DN31-31E stykač Telemecanique 230V/50-60Hz .. použitý / used
3RK1301-1EB00-0AA2 - Siemens .. použitý/used.. cena na dotaz / price on request
zemnící svorka WAGO281 - 4mm2 .. balení 15ks za 70Kč
Phoenix Contact QUINT-PS/1AC/24DC/10 Rail mounted PSU (DIN) 24 V DC 10 A 240 W
KTK-20 - Kazetová pojistka 20A 10 x 38mm Limitron
B82144B1334J - civka 330uH 5% RoHS .. balení 100ks za 100Kč
měřící přístroj METRA stupnice 50mA, 160x160x100mm, starý typ
zdroj SP220.4 - 230V/24Vdc 4A ELVITEC na DIN .. použitý/used