XUB5BPANM12 - Fotoelektrický snímač 600 mm - TELEMECANIQE
Katalogové číslo:
XUB5BPANM12
leží dlouho na skladě, nutno otestovat, záruka na otestování 31 dnů
(bez DPH:
ks
Skladem:
2 ks
Viděli jste
zdroj NEWTE Z45-24S 24V 12A na DIN .. použitý/used