WL100-2P3439 - Fotoelektrický retroreflexní senzor PNP 7.2m 500us 30V 100mA IP67 W100-2, Sick
Katalogové číslo:
WL100-2P3439
ozbalen, záruka na testování
(bez DPH:
ks
Skladem:
1 ks
Viděli jste
není skladem - MIX-HRN-001 - mix feritových hrníčků, dle foto
Koupit
sestava pohon-005 : MP56L 125W 110Vdc + FRT28 56.. použitý / used .. cena na dotaz / price on request