WL100-2P3439 - Fotoelektrický retroreflexní senzor PNP 7.2m 500us 30V 100mA IP67 W100-2, Sick
Katalogové číslo:
WL100-2P3439
ozbalen, záruka na testování
(bez DPH:
ks
Skladem:
1 ks
Viděli jste
Koupit
JOUMATIC sestava (001), dle foto - ventil 54090001 + elektromagnet 430004416 24Vac + konektor