VS10-1102D4 - přepínač 10A 380V, OBZOR,
Katalogové číslo:
VS10-1102D4
(bez DPH:
ks
Skladem:
6 ks
Viděli jste
konektor 4pin černý .. balení 54ks za 50Kč