VS10-1102D4 - přepínač 10A 380V, OBZOR,
Katalogové číslo:
VS10-1102D4
(bez DPH:
ks
Skladem:
6 ks
Viděli jste
KYW31/100 - Dioda 100V 25A 100nS, pájené
Koupit
sklotextilový hranolek (143) - 78x53x8mm