Varistor SEN391KD10 , disk 10mm ... balení 50ks za 80Kč
Katalogové číslo:
SEN391KD10
SEN391KD10
1,56g/ks
(bez DPH:
balení
Skladem:
44 balení
Viděli jste
DMP-20-P piezo .. balení 23ks za 100Kč
Koupit
pružná propojka 37mm 18pin