V100RS357 - MEZ Krompachy 500V 100A .. cena na dotaz / price on request
Katalogové číslo:
V100RS357
jako nový
ks
Skladem:
1 ks
Viděli jste
Pojistka vysokonapěťová JS 03 3,6kV 10A