Tantalum C SMD 4.7uF 16volts 20% B case - 293D475X0016B2TE3 .. balení 100ks za 100Kč
Katalogové číslo:
PP15302
(bez DPH:
balení
Skladem:
13 balení
Viděli jste
SINCLAIR ZX Spectrum +, bez zdroje starší .. cena na dotaz / price on request
Koupit
C SMD 56pF 50 V, C0G, - CL10C560JBBNNNC .. kotouč 4000ks za 150Kč
SIRIUS 3RT1024-1A..0 - stykač - SIEMENS 230V/50-60Hz .. použitý / used .. cena na dotaz / price on request
Eg7150-2AL-RL motor GEFEG 230V 50Hz 0,7A 90W 2750 1/min , nový