SMD C tantal 47uF 10V TCSVS1A476KDAR SAMSUNG .. kotouč 500ks za 950Kč
Katalogové číslo:
PP12841
(bez DPH:
kotouč
Skladem:
1 kotouč
Viděli jste
Novinka
KL2904 - BECKHOFF - Bus Terminal, 4-channel digital output, 24 V DC, 0.5 A, TwinSAFE .. použitý / used .. cena na dotaz / price on request
Koupit
Tantalum C SMD 4.7uF 16volts 20% B case - 293D475X0016B2TE3 .. balení 100ks za 100Kč
úchytka s prolisy - Rasthebel f. anlasser .. balení 200ks za 50Kč
Novinka
33489 Odpínač Compact NS1250 NA, 1250A, 3p, Schneider Electric .. použitý / used .. cena na dotaz / price on request