SMD C tantal 47uF 10V TCSVS1A476KDAR SAMSUNG .. kotouč 500ks za 950Kč
Katalogové číslo:
PP12841
(bez DPH:
kotouč
Skladem:
1 kotouč
Viděli jste
topné těleso DESMA 2056.646.17 - 220V, 430W, výška 30mm, průměr 60mm, přívod 90cm