SMD C tantal 16V 22uF 1311 20% ESR=2.2 Ohms - T491B226M016AT .. pásek 200ks za 69Kč
Katalogové číslo:
PP13550-delit
(bez DPH:
pásek
Skladem:
50 pásek
Viděli jste
DSD2-P1 - čítač provozních hodin ( Электродвигатель синхронный ДСД2-П1 ) starší, 220V 50Hz 15VA, netestován .. cena na dotaz / price on request