SMD C 560pF 50V 5% 0805 - C0805C561J5GAC7800 .. balení 950ks za 80Kč
Katalogové číslo:
PP14018-950
(bez DPH:
balení
Skladem:
1 balení
Viděli jste
sklotextilová tyčka - kulatina s drážkou (072) - průměr 13mm, délka 430mm