SMC MGPM25TF-125 25mm mgp slide bearing, MGP COMPACT GUIDE CYLINDER .. použitý / used
Katalogové číslo:
MGPM25TF-125
z demontáže, špinavé, nutno vyčistit, záruka na otestování,
(bez DPH:
ks
Skladem:
2 ks
Viděli jste
motor ACM2n0030-4/0-3-GW + převodovka (typ neznámý) .. použitý / used
Koupit
JAKSA 399802 Magnetna zapora - NO, 12Vdc 10W, elektromagnet + konektor .. použitý/ used