S12B-ZR-SM2-TF - ZH konektor 12 pin
Katalogové číslo:
PNS12B-ZR-SM2-TF
S12B-ZR-SM2-TF
http://www.farnell.com/datasheets/621906.pdf
ilustrační foto, 12pin
(bez DPH:
ks
Skladem:
450 ks
Viděli jste
patice PLCC68 TNA-5 SMD .. balení 9ks za 100Kč
Koupit
PSL40 - 40pin rovné .. balení 13ks za 50Kč
B5B-PH-SM4-TBT - PH connector 5 pin .. balení 20ks za 100Kč
konektor 50pin, zlacené vývody, 4 řady, samec + samice .. cena na dotaz / price on request