RSE1-063Z11/22050-1 .. TOS Rakovník .. 220V 50Hz.. cena na dotaz / price on request
Katalogové číslo:
RSE1-063Z11-22050-1
leží dlouho skladem, nutno otestovat, nepoužitý
ks
Skladem:
1 ks
Viděli jste
WDU 2.5/TC TYP K, Termočlánková svorka, Šroubové připojení, Tmavě béžová, 2.5 mm², 55 V, WIEDMULLER