RSE1-063Y11/110U-1 + 2xEPS-045H/97S-1, bez konektorů, z demontáže .. 97V.. cena na dotaz / price on request
Katalogové číslo:
RSE1-063Y11-110U-1-97V
leží dlouho skladem, nutno otestovat, starší
ks
Skladem:
1 ks
Viděli jste
WL100-2P3439 - Fotoelektrický retroreflexní senzor PNP 7.2m 500us 30V 100mA IP67 W100-2, Sick
Koupit
není skladem - MIX-HRN-001 - mix feritových hrníčků, dle foto
sestava pohon-005 : MP56L 125W 110Vdc + FRT28 56.. použitý / used .. cena na dotaz / price on request