řetězový pohon 56cm s motorkem FAULHABER 3557K024C 24V s převodovkou
Katalogové číslo:
retez-002
z demontáže, otestováno
(bez DPH:
ks
Skladem:
1 ks
Viděli jste
válcový izolační díl 25,0x5,0x152mm - délka 152mm, velký průměr 25mm, stěna 5mm (nějaký sklotextil ?)