přepínač VS63-2251-A4 OBZOR
přepínač VS63-2251-A4 OBZOR
Katalogové číslo:
VS63-2251-A4
(bez DPH:
ks
Skladem:
1 ks
Viděli jste
THERMIK 01 180 5 - teplotní spínač 180°C, délka 12cm,
Koupit
keramický izolátor .. cena na dotaz / price on request
programátor CROUZET, z demonáže, na ND
přepínač VS16 2851 A8 OBZOR
P4KE400A - transil .. balení 200ks za 100Kč
M48Z02-150PC1 - 5V, 16 Kbit (2Kb x 8) ZEROPOWER SRAM
VS100-8164-B4 přepínač OBZOR
starý propijovací kabel 10pin
VS16-2354-C8 - přepínač, OBZOR, nový
blok spínačů S-LSN21 .. cena na dotaz / price on request
C 220nF 5% 250Vdc RM5 polyester .. balení 200ks za 100Kč