přepínač VS16-13504001E4, OBZOR, 7 pater, delší hřídel
Katalogové číslo:
VS16-13504001E4dh
Skladem:
14 ks
Viděli jste
krystal-402 .. NX7126MA - 32.768kHz .. balení 100ks za 100Kč
Koupit
SN74AHC132DR - QUADRUPLE POSITIVE-NAND GATE .. balení 50ks za 100Kč
selsyn EF4KD71 - 2x24V 400Hz 0,11A .. použitý / used .. cena na dotaz / price on request
DSD-6N3 .. ДСД-6Н3 .. cena na dotaz / price on request
ŠR60U47NŠ2 - ШР60У47НШ2 - samice .. cena na dotaz / price on request
TC276 - 3n3 400V FILTANA .. balení 20ks za 50Kč
ŠR55P31NG3 - ШР55П31НГ3 - samec .. cena na dotaz / price on request
C 10nF 275Vac 20% RM15 MKP X2SH .. balení 200ks za 80Kč