Phoenix Contact QUINT-PS/1AC/24DC/10 Rail mounted PSU (DIN) 24 V DC 10 A 240 W
Katalogové číslo:
QUINT-PS-1AC-24DC-10
(bez DPH:
ks
Skladem:
1 ks
Viděli jste
KTK-20 - Kazetová pojistka 20A 10 x 38mm Limitron