PCMDS150-48S24W - DC/DC konveter 24V 6,25A .. cena na dotaz / price on request
Katalogové číslo:
PCMDS150-48S24W
leží dlouho na skladě, nutno otestovat, záruka na otestování 31 dnů
ks
Skladem:
108 ks
Viděli jste
Tachodynamo K10A6 - 6000 ot./min, 80V/1000 .. cena na dotaz / price on request