není skladem - RSE1-103Z11-024SB-1 .. cena na dotaz / price on request
Katalogové číslo:
RSE1-103Z11-024SB-1
+ 2x EM62-10 24Vdc,
leží dlouho skladem, nutno otestovat, jako nové
ks
Skladem:
0 ks
Viděli jste
motor 1f 0,09kW type SSKg 63-6B2/HT Cantoni group .. použitý / used .. cena na dotaz / price on request
Koupit
Novinka
Video Monitor GP-BM910 pro MULTI Checker A200 .. použitý / used .. cena na dotaz / price on request
stranová izolace A 135,0 x 57,2 x12 MYLAR A .. balení 85ks za 100Kč
EB18028 - příchytka stahovací pásky samolepící 29x29mm - balení 100ks za 150Kč
56470-93 - identifikační samolepící páska na kabely .. balení 200 pásek (strips) .. číslo 93
Novinka
plastový distanční sloupek 50mm se šroubkem .. balení 10ks za 30Kč
Top Gun Static Neutralizing Blow-Off Gun 230V w/ 7' Cable Simco , na opravu (4005106) .. cena na dotaz / price on request