KYW31/100 - Dioda 100V 25A 100nS, pájené
Katalogové číslo:
KYW31-100-paj
(bez DPH:
ks
Skladem:
200 ks
Viděli jste
MHB4068 - CMOS logika .. balení 10ks za 100Kč
Koupit
Novinka
sklotextilová deska (100) .. 132x70x2mm
nastavný CCCP ? 10W - 180R 10% keramický