K1MY12BA0228 - konektor
K1MY12BA0228 - konektor
Katalogové číslo:
Kyocera elco corporation, ELCO P/N *04 6240 0120 06 800
(bez DPH:
ks
Skladem:
2000 ks
Viděli jste
DS1233-15 - 5V EconoReset - TO92
Koupit
svorkovnice 12pin, starší typ
HLF25-M - Linear feeder nekompletní
S63JD-1103A6, starší
DA112S .. balení 20 ks za 100Kč
AC573M .. balení 100ks za 100Kč
UM72-profil 16.5mm TE 280373-2
konektor 8 pin 71918-108 BERG
IG5401 - Inductive sensor IFM - IG-3008-BPKG .. cena na dotaz / price on request
THERMIK S06 180.05 - teplotní spínač 180°C, délka 70cm