JOUCOMATIC 45001131 – 100mm Bore, 50mm Stroke, PES100A50DM, G1/2, Cushioned, Series 450 Cylinders Double Acting ISO 6431 .. cena na dotaz / price on request
Katalogové číslo:
PES100A50DM
náhradní díl, uloženka, záruka na otestování, včetně doplňků dle foto
ks
Skladem:
1 ks
Viděli jste
Novinka
Hydraulický rozdělovač Orsta TGL 10939 - magnet GS1-H 24V , starší .. cena na dotaz / price on request