HU150109 - jazyčkové relé 18V - 3x .. cena na dotaz / price on request
Katalogové číslo:
HU150109
Výrobce:
TESLA
jedna cívka, tři jazyčkové kontakty, 49x16x22mm
18V / 470 ohm
ks
Skladem:
210 ks
Viděli jste
HU130107 - jazyčkové relé 12V - 2x .. cena na dotaz / price on request
Koupit
PSL30W - 30pin - 2,54mm - vývody 90° ..balení 50ks za 100Kč
Cirkulační čerpadlo Grundfos UP 20-30 N 400V 150mm