HU150109 - jazyčkové relé 18V - 3x .. cena na dotaz / price on request
Katalogové číslo:
HU150109
Výrobce:
TESLA
jedna cívka, tři jazyčkové kontakty, 49x16x22mm
18V / 470 ohm
ks
Skladem:
210 ks
Viděli jste
pojistka 125A PN0 gL/gG 120kA 500V .. balení 3ks za 200Kč