FX1N-24MR-ES/UL PLC Mitsubishi .. z demontáže / used .. nutno otestovat
Katalogové číslo:
FX1N-24MR-ES-UL-used
(bez DPH:
ks
Skladem:
38 ks
Viděli jste
OP10S ( ОП10С ) starší, použitý .. cena na dotaz / price on request
Koupit
sklotextilová deska (098) .. 195x17x0,5mm .. balení 25ks
pružná podložka černá M4 DIN6798A type ZZ 37400 ... balení 500ks za 90Kč
Top Gun Static Neutralizing Blow-Off Gun 230V w/ 7' Cable Simco , na opravu (4005106) .. cena na dotaz / price on request
Novinka
KL2408 - BECKHOFF - Bus Terminal, 8-channel digital output, 24 V DC, 0.5 A, 1-wire connection .. použitý / used .. cena na dotaz / price on request