FX1N-24MR-ES/UL PLC Mitsubishi .. poškozený, na náhradní díly
Katalogové číslo:
FX1N-24MR-ES-UL-rozbity
(bez DPH:
ks
Skladem:
2 ks
Viděli jste
SZ600-22 .. zenerova dioda .. balení 130ks za 100Kč
Koupit
deska FORMIC Feed drive, nepoužitá, uloženka, MEZ Brno .. cena na dotaz / price on request
C 220n J 250V ES MKP F5 .. balení 10ks za 49Kč
?? vibrační měnič starší, nutno otestovat .. cena na dotaz / price on request
Novinka
KL2904 - BECKHOFF - Bus Terminal, 4-channel digital output, 24 V DC, 0.5 A, TwinSAFE .. použitý / used .. cena na dotaz / price on request