Frekvenční měnič Telemecanique Altivar 31, 0.37kW - ATV31H037M2 .. cena na dotaz / price on request
Katalogové číslo:
ATV31H037M2
leží dlouho na skladě, nutno otestovat, záruka na otestování 31 dnů
ks
Skladem:
1 ks
Viděli jste
není skladem - servomotor HSM60 + K4A5, starší, z demontáže .. cena na dotaz / price on request
Koupit
ruský motorek A16 45V 400Hz ( 45в,400гц ), provedení 1 .. cena na dotaz / price on request