FH28D-55S-0.5SH(15) .. cena na dotaz / price on request
Katalogové číslo:
FH28D-55S-0.5SH(15)
0.5 mm Pitch, 2.55 mm above the board,
Flexible Printed Circuit & Flexible Flat Cable ZIF Connectors
ks
Skladem:
1400 ks
Viděli jste
kompenzační kondenzátor FORTIS MKP 3x164uF