FH28D-55S-0.5SH(15) .. cena na dotaz / price on request
Katalogové číslo:
FH28D-55S-0.5SH(15)
0.5 mm Pitch, 2.55 mm above the board,
Flexible Printed Circuit & Flexible Flat Cable ZIF Connectors
ks
Skladem:
1400 ks
Viděli jste
konektor 2x6pin .. balení 39ks za 100Kč
Koupit
konektor 2x8pin .. balení 38ks za 50Kč
konektor 2x5pin .. balení 40ks za 50Kč
patice DIL 32pin .. balení 150ks za 150Kč
konektor 2x10pin .. balení 34ks za 100Kč
konektor 1x6pin .. balení 35ks za 100Kč