FESTO DGST-20-150-* - dle foto .. použitý / used
Katalogové číslo:
DGST-20-150-xx
chybí štítek s FESTO kodem, leží dlouho na skladě, nutno otestovat, záruka na otestování 31 dnů
(bez DPH:
ks
Skladem:
1 ks
Viděli jste
KTK-20 - Kazetová pojistka 20A 10 x 38mm Limitron
Koupit
UBM221 - 24V - indukční štěrbinový snímač, bílý, pájený .. cena na dotaz / price on request