FESTO 4527 - MSFG-24/42-50/60 - Cívka solenoidového ventilu + konektor
Katalogové číslo:
FESTO-4527
nový,nepoužívaný
(bez DPH:
ks
Skladem:
3 ks
Viděli jste
405113335832 - Pt100 - 1000°C, stonek 50cm, 8709 T13 .. cena na dotaz / price on request
Koupit
magnetický spínač XM1 936A001 ZPA Vinohrady .. cena na dotaz / price on request
není skladem - FESTO 10773 - Tlakový spínač - PEV-1/4-B , nový
Rotační snímač LITTON G60SSLDBI s konektory. použitý/used .. cena na dotaz / price on request
Kulový ventil - MHA Germany229616 01-10 BKH DN13 G1/2 PN500 112A .. použitý / used
405112100201 - 2xPt100 8210, ZPA Nová Paka, r.v. 1982 .. cena na dotaz / price on request
FESTO sestava (117) z demontáže .. použitý / used
MECMAN-1500 - pneumatický válec, cylinder d=100mm .. použitý / used .. cena na dotaz / price on request
FESTO sestava (115) z demontáže .. použitý / used
převodník MTI104 METRA 0..5A / 0..5mA, 24Vdc, .. použitý / used .. cena na dotaz / price on request