FESTO 4527 - MSFG-24/42-50/60 - Cívka solenoidového ventilu + konektor
Katalogové číslo:
FESTO-4527
nový,nepoužívaný
(bez DPH:
ks
Skladem:
3 ks
Viděli jste
Kulový ventil - MHA Germany229616 01-10 BKH DN13 G1/2 PN500 112A .. použitý / used
Koupit
FESTO 152709 - VPENV-A-PS/O-K-LCD .. použitý / used .. cena na dotaz / price on request
PILZ PNOZ X4V 2/24Vdc ( 774582 ) .. použitý / used.. cena na dotaz / price on request
FESTO sestava z demontáže - VAD-ME-1/8 (35554) + ventil + konektor
J42V0188 - MEZ náchod 220V .. použitý / used .. cena na dotaz / price on request
FESTO 3589 - 24Vac 50Hz MSW-24 - Cívka solenoidového ventilu + konektor