FC251-10-15 27nF (Y) 250V FILTANA
Katalogové číslo:
FC251-10-15-27nF
(bez DPH:
ks
Skladem:
20 ks
Viděli jste
AMP - 281698-3 - CONNECTOR, HEADER, THT, RA, 2.54MM, 3WAY .. balení 50ks za 90Kč