E-MY2HT16-250TAPAM-Q - ELECTRIC ACTUATOR .. cena na dotaz / price on request
Katalogové číslo:
E-MY2HT16-250TAPAM-Q
použitý/used, E-MY2HT16-250TAPAM-Q , step motor encoder TS3643N19 ,
ks
Skladem:
1 ks
Viděli jste
NRB5-18GM50-E2-C-V1 - inductive sensors - Pepperl+Fuch .. cena na dotaz / price on request
Koupit
RSMV3-RKMV3-224/0.6 - Sensor Cable, M8 Plug, M8 Receptacle, 3 Positions, 60cm, použitý / used
Hand lever valve H-5-1/4-B - Festo .. cena na dotaz / price on request
modul KELLER, neupřesněný typ, použitý, z demontáže
DUPLOMATIC MD1P4-S8/33 - 110V 50Hz ... cena na dotaz / price on request
sklotextilová deska (109) .. 520x130x0,5mm
úhelník Cu cca (105+70)x80x6mm s 6 otvory, cca 0,65kg Cu
UBM221 - 24V B - indukční štěrbinový snímač .. cena na dotaz / price on request
193-EC2GF Allen Bradley - Motor Starter Overload Relays .. cena na dotaz / price on request
topné těleso 230V, 250W,12304/411 , kabel 520cm s chráničkou