DRA60-24A - power supply LUTZE 24Vdc 60W (722-754)
Katalogové číslo:
DRA60-24A
leží dlouho na skladě, nutno otestovat, záruka na otestování 31 dnů
(bez DPH:
ks
Skladem:
1 ks
Viděli jste
deska - modul RJA ( MZD-RJA ) .. cena na dotaz / price on request
Koupit
IRC122/1250, +5V 180mA +15V .. cena na dotaz / price on request
IRC122/1000BV, +5V 180mA +15V .. cena na dotaz / price on request
TUBE hydraulik 08-7162500.. cena na dotaz / price on request
rotační čidlo, typ618, r.v. 1990 .. cena na dotaz / price on request
BIZERBA 121.50.203.31 .. použitý / used .. cena na dotaz / price on request
HSM150 - servomotor 24V 140W .. cena na dotaz / price on request