DR74-220-R - Fixed Inductors 22uH 2.13A 0.0925ohms .. balení 20ks za 90Kč
Katalogové číslo:
DR74-220-R
orientační počet
(bez DPH:
balení
Skladem:
21 balení
Viděli jste
Elektronka 6Z31 TESLA .. z demontáže, netestováno
Koupit
HLMP-CW77-RS000 - LED 5mm white AVAGO .. balení 50ks za 50Kč
rele RP210-12Vss-3p vypájené .. cena na dotaz / price on request
P36, H23, Al=8000 - feritový hrníček .. balení 2 páry za 150Kč
otočný přepínač, 2 polohy, 6A 380Vstř., z demontáže
78477620 WE - Fixed Inductors WE-PD2A SMD AEC-Q200 100uH 1.02A 0.35 Ohm .. balení 20ks za 75Kč