DC/DC MĚNIČ SE VSTUPNÍM NAPĚTÍM 350-1000 V - l BKE SS-31-240/DIN .. cena na dotaz / price on request
Katalogové číslo:
PP11851
ks
Skladem:
1 ks
Viděli jste
Weidmüller 1469540000 síťový zdroj na DIN lištu 24Vdc 10A 240W .. použitý / used
Koupit
3UG3042-1BP50 - Siemens Monitor Relay .. použitý / used .. cena na dotaz / price on request
058 00 - FUSE CARRIER - FOR INDUSTRIAL CYLIND CARTRIDGE FUSE 5x20 MM - 250 V~ - 1P
WIFI AP Wireless Access Point Cisco AIR-CAP2602I-E-K9 2.4GHz a 5GHz / 4dBi .. starší, dle foto .. cena na dotaz / price on request
GZa 4,5/5 - Odgromnik zaworowy 4,5kV 5000A / Bleskojistka / Lightning arrester , 1973 .. cena na dotaz / price on request
GZa 0,66/2,5 - Odgromnik zaworowy 660V 2500A / Bleskojistka / Lightning arrester - 1978 .. cena na dotaz / price on request