DANUVIA 4WE5J61/G24Z4V vč.2x EM35-3.1 24Vdc 20W
Katalogové číslo:
DANUVIA-001
leží dlouho skladem, nutno otestovat, jako nové
(bez DPH:
ks
Skladem:
1 ks
Viděli jste
elektromagnet EVJ1 230V 50Hz - MEP Postřelmov .. cena na dotaz / price on request