D90-10B5-03-034 - Tollo Linear 90Vdc 3A 4500N .. cena na dotaz / price on request
Katalogové číslo:
D90-10B5-03-034
leží dlouho na skladě, nutno otestovat, záruka na otestování 31 dnů,
otestován na 24Vdc,