C300-02200024-A-0,37kW - Frekvenční měnič NIDEC .. cena na dotaz / price on request
Katalogové číslo:
C300-02200024-A-0-37kW
leží dlouho na skladě, nutno otestovat, záruka na otestování 31 dnů
ks
Skladem:
1 ks
Viděli jste
2659840000 - VPU AC II 0 300/50 Y - Přepěťová ochrana Weidmuller
Koupit
motorek SMR300-100 220V 50Hz s převodovkou B406- 30sec .. cena na dotaz / price on request
Mitsubishi FR-S520SE-0.2K-EC Frequency Inverter .. z demontáže / used .. nutno otestovat
modul s blokovacími klíči 2x 360301 + 2x 504009, z demontáže (003)
není skladem - display KORTEK KT-LL104S - 10" .. z demontáže / used
DTR120 - Regulátor - termostat elektronický ZPA 30-110°C , 220V 50Hz .. cena na dotaz / price on request