C SMD 56pF 50 V, C0G, - CL10C560JBBNNNC .. kotouč 4000ks za 150Kč
Katalogové číslo:
PP13394
(bez DPH:
kotouč
Skladem:
1 kotouč
Viděli jste
WDU 2.5/TC TYP K, Termočlánková svorka, Šroubové připojení, Tmavě béžová, 2.5 mm², 55 V, WIEDMULLER