BM20B-SHLDLG-G-TFT - konektor SHLD .. balení 10ks za 100Kč
Katalogové číslo:
BM20B-SHLDLG-G-TFT
K1KA20AA0008
(bez DPH:
balení
Skladem:
400 balení
Viděli jste
Konektor kruhový se závitem , 21pin .. cena na dotaz / price on request
Koupit
TX7210515 - patice pro palcové přepínače BCD .. cena na dotaz / price on request
DIL patice obyčejné 28 pin ..2,54mm ..100ks za 80Kč
PSL20W - 20pin - 2,54mm - vývody 90° ..balení 25ks za 75Kč