B82790S513N201 - 51 uH 500 mA 140 mOhm 42 Vac Data and Signal Line Choke .. balení 20ks za 59Kč
Katalogové číslo:
B82790S513N201
(bez DPH:
balení
Skladem:
297 balení
Viděli jste
izolační vložka W 30x30x459x0,30mm (přeložený arch 60x459mm), tloušťka 0,30mm , z ukončené výroby