60N2A050A0200 - Camozzi - průměr 50mm, zdvih 200mm .. použitý / used
Akce
Katalogové číslo:
60N2A050A0200-used
z demontáže, záruka na otestování
(bez DPH:
ks
Skladem:
1 ks
Viděli jste
deska HJC ( MZH-HJC ) .. cena na dotaz / price on request
Koupit
zdroj TIS-75-148 - TRACO 48Vdc/1,5A .. použitý/used
magnetický spínač XM1 936 Žiara Zvolen .. cena na dotaz / price on request
FESTO MCH-3-1/4 2200 3/2 Way Solenoid Valve
H3DE-S2 AC/DC24-230 .. použitý / used.. cena na dotaz / price on request
není skladem - převodovka FRT28 VARVEL i=56
deska KJU 200 (KJU200) .. cena na dotaz / price on request
deska KJU 50 (KJU50) .. cena na dotaz / price on request
deska KJU 600 (KJU600) .. cena na dotaz / price on request
FESTO EG-25-25, upravený píst - vyčnívá 3mm