60N2A050A0200 - Camozzi - průměr 50mm, zdvih 200mm .. použitý / used
Akce
Katalogové číslo:
60N2A050A0200-used
z demontáže, záruka na otestování
(bez DPH:
ks
Skladem:
1 ks
Viděli jste
FESTO EG-25-25, upravený píst - vyčnívá 3mm