1812CS-472XJLC - Fixed Inductors 1812 4.7uH Unshld 5% 0.23A 5.4Ohms AECQ2 .. balení 20ks za 90Kč
Katalogové číslo:
1812CS-472XJLC
(bez DPH:
balení
Skladem:
10 balení
Viděli jste
sklotextilová deska (085) , opracovaná 170x80x10mm,